Spotkanie Lyon kontra Montpellier na stadionie Groupama Stadium: wynik 5-2

Dnia 2022-04-23 15:00 na obiekcie sportowym Groupama Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Lyon a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania między Lyon a Montpellier wynik to 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: M. Dembélé 26' 1-0 Thiago Mendes 43' 2-0 T. Savanier 45' 2-1 E. Wahi 45' 2-2 T. Savanier H. Aouar 63' 3-2 Thiago Mendes K. Toko-Ekambi 68' 4-2 Lucas Paquetá H. Aouar 90' 5-2 K. Toko-Ekambi

Żółte kartki Lyon: Jérôme Boateng 75' Malo Gusto 89'

Żółte kartki Montpellier: Ambroise Oyongo 28' Nicolas Cozza 42'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lyon stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Metz oraz Nantes a Montpellier podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Paris Saint Germain.

Oddani fani śledzą potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Jérôme Boateng Ambroise Oyongo raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wspaniałe walki między drużynami są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki przynudzają. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe gole i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Lyon oraz Montpellier jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Groupama Stadium.