Na stadionie Stade Bollaert-Delelis dnia 2022-04-20 19:00 miał miejsce mecz między Lens i Montpellier - 2-0

W dniu 2022-04-20 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 33 pomiędzy Lens a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens oraz Montpellier wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: David Costa 37' 1-0 J. Clauss I. Ganago 75' 2-0 P. Frankowski

Żółte kartki Lens: David da Costa 70'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter spotkania to Romain Lissorgue, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lens zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Reims i Estac Troyes natomiast Montpellier z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Paris Saint Germain.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. David da Costa nierzadko zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami piłkarskimi są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki nas męczą. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lens oraz Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.