Nice kontra Montpellier, wynik spotkania: 1-2

W minioną środę, 8 marca 2024 roku, na stadionie Allianz Riviera, drużyny Nice i Montpellier zmierzyły się w zaciętym pojedynku podczas 25. kolejki Ligue 1. Spotkanie obfitowało w emocje i nieoczekiwane zwroty akcji, zakończone zwycięstwem Montpellier 2:1. Mecz był pełen dynamiki, a kibice mieli okazję zobaczyć wiele pięknych akcji oraz bramek.

Sędzia Główny: Ruddy Buquet

Przy pięknej pogodzie na Allianz Riviera rozegrano bardzo emocjonujący mecz między Nice a Montpellier. Obie drużyny zapowiadały walkę o każdą piłkę, a kibice od samego początku czuli napięcie unoszące się na stadionie.

Od pierwszych minut spotkania goście z Montpellier narzucili wysokie tempo gry, co zaowocowało szybkim prowadzeniem. W 10. minucie J. Todibo strzałem głową umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1.

Jednak Gospodarze szybko odpowiedzieli. Zaledwie 2 minuty później, J. Boga strzelił gola na 1-1 po świetnym podaniu od G. Laborde, rozpalając serca kibiców Nice.

Po zaciętej walce na boisku, to Montpellier ponownie wyszło na prowadzenie. T. Savanier zdobył bramkę w 42. minucie, ustalając wynik na 1-2 do przerwy.

Druga połowa również obfitowała w emocje. Pablo Rosario z Nice oraz Wahbi Khazri z Montpellier otrzymali żółte kartki za ostre faule, podkręcając jeszcze bardziej atmosferę na stadionie.

Mimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 1-2 nad Nice. Niesamowite widowisko na boisku z pewnością pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Po tym spotkaniu Nice zmierzy się kolejno z Paris Saint Germain, Lens oraz Nantes, natomiast Montpellier czekają starcia z Paris Saint Germain, Le Havre i Lorient. Kibice już teraz nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku!