Spotkanie Montpellier kontra Strasbourg zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Montpellier i Strasbourg w ramach 24. kolejki Ligue 1 dostarczył kibicom wiele emocji. Choć wynik na przerwę był bezbramkowy, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętej rywalizacji, kończąc spotkanie remisem 2-2. Mecz odbył się w Stade de la Mosson-Mondial 98 w dniu 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy Montpellier a Strasbourg

W dniu 3 marca 2024 roku na Stade de la Mosson-Mondial 98 odbyło się spotkanie pomiędzy Montpellier a Strasbourg w ramach 24. kolejki Ligue 1. Sędzią głównym tego starcia była Stephanie Frappart z Francji. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu na trybunach.

Sprawozdanie z meczu:

1' - Początek meczu na Stade de la Mosson-Mondial 98. Obie drużyny rozpoczęły spotkanie z determinacją, chcąc zdobyć trzy punkty.

19' - Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Jordan Ferri z Montpellier został ukarany przez arbitra za faul.

34' - Ibrahima Sissoko z Strasbourg również otrzymuje żółtą kartkę za niebezpieczne wejście w środku boiska.

Przerwa - Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie drużyny miały okazje, ale brak skuteczności na razie dominuje.

47' - Gol! Strasbourg wychodzi na prowadzenie! Habib Diarra strzela z bliska po zamieszaniu w polu karnym. Gospodarze są zaskoczeni!

66' - Kolejna żółta kartka dla gości. Habib Diarra zostaje ukarany za faul na pomocniku Montpellier.

71' - Odpowiedź Montpellier! A. Nordin wyrównuje po ładnym podaniu T. Savaniera. Publiczność oszalała z radości!

83' - Strasbourg ponownie wychodzi na prowadzenie! E. Emegha wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza.

84' - Emanuel Emegha z gości otrzymuje żółtą kartkę za faul na bramkarzu Montpellier.

87' - Ależ emocje na Stade de la Mosson-Mondial 98! A. Nordin doprowadza do wyrównania! Gospodarze walczą do końca!

90' - Sędzia dolicza 4 minuty. Obie drużyny starają się zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie nie udaje im się.

Pełne emocji starcie zakończyło się remisem 2-2. Montpellier i Strasbourg dzielą się punktami w meczu, który na długo pozostanie w pamięci kibiców. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, a piłkarska gorączka w Ligue 1 trwa dalej!