Rennes - Montpellier, wynik spotkania - 3-0

W dniu 2022-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Rennes a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rennes oraz Montpellier wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: M. Terrier 15' 1-0 L. Majer A. Kalimuendo 23' 2-0 B. Bourigeaud A. Gouiri 85' 3-0 M. Terrier

Żółte kartki Rennes: Lovro Majer 84'

Żółte kartki Montpellier: Nicolas Cozza 23' Joris Chotard 72'

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia spotkania to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rennes stawi czoła AEK Larnaca, następne spotkania z drużynami Lille i Toulouse natomiast Montpellier z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lorient.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Lovro Majer Nicolas Cozza często serwują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Rennes oraz Montpellier z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Roazhon Park.