Spotkanie pomiędzy Reims i Montpellier zakończone wynikiem 1-3 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II

Reims - Montpellier, wynik 1-3. W dniu 2023-06-03 19:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Reims a Montpellier.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims oraz Montpellier zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: F. Balogun 28' 1-0 T. Foket E. Wahi 54' 1-1 T. Savanier A. Nordin 59' 1-2 E. Wahi 76' 1-3

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 13'

Żółte kartki Montpellier: Leo Leroy 44' Arnaud Nordin 66'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Montpellier z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Yunis Abdelhamid Leo Leroy stale serwują wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Reims oraz Montpellier i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.