Na obiekcie Stade François Coty odbył się mecz między Ajaccio oraz Montpellier zakończony wynikiem 0-1

Ajaccio kontra Montpellier, wynik 0-1. Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Ajaccio a Montpellier.

Po pierwszej połowie meczu między Ajaccio a Montpellier wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: E. Wahi 68' 0-1 T. Savanier

Żółte kartki Ajaccio: Mohamed Youssouf 5' Oumar Gonzalez 90'

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Nordin 32' Teji Savanier 58'

Czerwone kartki Ajaccio:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Ajaccio stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Auxerre natomiast Montpellier podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Toulouse.

Mnóstwo fanów śledzi pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Mohamed Youssouf Arnaud Nordin nieprzerwanie zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Często natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe ligi Ligue 1. Ajaccio i Montpellier i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade François Coty.