Dnia 2022-10-15 19:00 miało miejsce spotkanie między Lens i Montpellier zakończone wynikiem 1-0

Lens - Montpellier wynik spotkania 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Lens i Montpellier zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-15 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Lens i Montpellier.

Gole strzelali: W. Saïd 67' 1-0

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 19' Deiver Machado 65'

Żółte kartki Montpellier: Sepe Elye Wahi 19' Maxime Estève 31'

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter spotkania to Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Toulouse i Angers a Montpellier zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Clermont Foot.

Wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Facundo Medina Sepe Elye Wahi stale gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania między graczami bywają nader zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Lens i Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.