Dnia 2021-11-07 16:00 na obiekcie Allianz Riviera miało miejsce spotkanie między Nice i Montpellier zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2021-11-07 16:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Nice i Montpellier.

Pierwsza połowa meczu między Nice oraz Montpellier zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: F. Mollet 80' 0-1

Żółte kartki Nice: Khépren Thuram 63' Melvin Bard 77'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Nice:

Główny arbiter meczu to Antony Gautier, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Nice zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Metz i Paris Saint Germain natomiast Montpellier z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Metz.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Khépren Thuram nierzadko zapewniły fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przepiękne gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Nice oraz Montpellier w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Riviera.