Spotkanie Montpellier kontra Stade Brestois 29 dnia 2022-04-03 13:00 - 1-2

Montpellier kontra Stade Brestois 29, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-04-03 13:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Montpellier oraz Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: M. Satriano 69' 0-1 R. Del Castillo F. Honorat 79' 0-2 T. Savanier 90' 1-2

Żółte kartki Montpellier: Stephy Mavididi 32' Mamadou Sakho 33'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Martín Satriano 7' Christophe Herelle 31' Brendan Chardonnet 66' Lilian Brassier 90'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia spotkania to Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Montpellier zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Reims oraz Lens. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne oraz Lyon.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Stephy Mavididi Martín Satriano bardzo często zaserwowały wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy wyśmienite asysty i gole, bezlitosne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. To też warto oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Montpellier oraz Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade de la Mosson.