Spotkanie Montpellier vs Angers na obiekcie Stade de la Mosson dnia 2023-03-05 14:00 - 5-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Montpellier a Angers wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2023-03-05 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Montpellier a Angers.

Gole strzelali: W. Khazri 2' 1-0 F. Maouassa T. Savanier 25' 2-0 F. Maouassa 45' 3-0 A. Nordin T. Savanier 51' 4-0 I. Sylla E. Wahi 73' 5-0 I. Sylla

Żółte kartki Montpellier: Boubakar Kouyaté 8'

Żółte kartki Angers: Ousmane Camara 33' Nabil Bentaleb 57' Nabil Bentaleb 57' Miha Blažič 82'

Czerwone kartki Angers: Nabil Bentaleb 57'

Główny sędzia spotkania - Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Montpellier zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Marseille a Angers z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Nice.

Bardzo często liczni fani futbolu śledzą potyczki ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Boubakar Kouyaté Ousmane Camara nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone gole i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Montpellier oraz Angers i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Mosson.