Mecz Bordeaux kontra Montpellier zakończony wynikiem 0-2 dnia 2022-03-20 14:00

Bordeaux kontra Montpellier, wynik 0-2. W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 29 pomiędzy Bordeaux a Montpellier.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bordeaux i Montpellier zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: E. Wahi 11' 0-1 J. Ferri F. Mollet 16' 0-2 V. Germain

Żółte kartki Bordeaux: Gideon Mensah 23' Anel Ahmedhodžić 34' Fransérgio 37'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Montpellier: Nicolas Cozza 39' Mihailo Ristić 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bordeaux stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Metz i Lyon. Kolejno natomiast Montpellier zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Reims.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Gideon Mensah raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami są zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Zdarzają się brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty czy gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Bordeaux i Montpellier z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.