Mecz Rennes vs Montpellier, wynik końcowy 2-0

Dnia 2021-11-20 20:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się Rennes oraz Montpellier.

Pierwsza połowa meczu między Rennes oraz Montpellier zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Terrier 8' 1-0 H. Traoré L. Majer 28' 2-0 G. Laborde

Żółte kartki Rennes: Flavien Tait 86'

Żółte kartki Montpellier: Teji Savanier 3' Florent Mollet 6' Teji Savanier 41'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 41'

Główny sędzia meczu - Mikael Lesage, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Rennes stanie naprzeciw Vitesse, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Lille a Montpellier zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Clermont Foot.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Flavien Tait Teji Savanier wielokrotnie zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealne asysty czy gole, nieczyste faule dodające smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Rennes oraz Montpellier z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Roazhon Park.