Spotkanie pomiędzy Montpellier oraz Nantes zakończone wynikiem 2-0 dnia 2021-10-31 14:00

Dnia 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Montpellier a Nantes.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Montpellier a Nantes zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: F. Mollet 64' 1-0 S. Wahi 71' 2-0 J. Ferri

Żółte kartki Montpellier: Teji Savanier 37' Mamadou Sakho 42' Jordan Ferri 90'

Żółte kartki Nantes: Dennis Appiah 35' Charles Traoré 44' Nicolas Pallois 73' Jean-Charles Castelletto 90' Andrei Girotto 90'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia meczu to Bastien Dechepy, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Montpellier stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Lyon. Kolejno natomiast Nantes podejmie Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Lille.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Teji Savanier Dennis Appiah raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1. Montpellier i Nantes jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade de la Mosson.