Na stadionie Stade de la Mosson miał miejsce mecz Montpellier kontra Paris Saint Germain zakończony wynikiem 0-4

W dniu 2022-05-14 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 37 pomiędzy Montpellier a Paris Saint Germain.

Pierwsza połowa spotkania między Montpellier a Paris Saint Germain zakończyła się wynikiem 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: L. Messi 6' 0-1 K. Mbappé L. Messi 20' 0-2 K. Mbappé Á. Di María 26' 0-3 K. Mbappé 60' 0-4

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Souquet 41' Jordan Ferri 88'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Ander Herrera 34' Xavi Simons 70' Kylian Mbappé 85' Marquinhos 90'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Metz i Nantes natomiast Paris Saint Germain zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Arnaud Souquet Ander Herrera nierzadko zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki nudzą fana. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz bramki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Montpellier i Paris Saint Germain z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.