Saint Etienne - Montpellier, wynik spotkania: 3-1

Saint Etienne - Montpellier 3-1. Dnia 2022-02-05 16:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Saint Etienne oraz Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Saint Etienne a Montpellier wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: E. Wahi 11' 0-1 A. Souquet R. Hamouma 82' 1-1 A. Aouchiche A. Nordin 90' 2-1 A. Aouchiche W. Khazri 90' 3-1 A. Nordin

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 16'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Saint Etienne stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Montpellier z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Rennes.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Eliaquim Mangala nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą. Ustawicznie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty oraz bramki gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Saint Etienne oraz Montpellier jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.