Spotkanie Clermont Foot vs Montpellier zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-05-08 13:00

Clermont Foot vs Montpellier 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Clermont Foot oraz Montpellier wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Clermont Foot a Montpellier.

Gole strzelali: E. Rashani 4' 1-0 M. Bayo J. Chotard 32' 1-1 A. Souquet M. Bayo 69' 2-1

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 34' Johan Gastien 60'

Żółte kartki Montpellier: Florent Mollet 24' Nicolas Cozza 71' Leo Leroy 74' Joris Chotard 74'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia meczu to Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Clermont Foot stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lyon i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Montpellier z Angers. Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Salis Abdul Samed Florent Mollet nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule, wyjątkowe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć potyczki między graczami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że zmagania męczą fana. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Clermont Foot oraz Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.