Na stadionie Stade de la Mosson-Mondial 98 dnia 2023-12-08 20:00 odbył się mecz Montpellier kontra Lens: wynik końcowy 0-0

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Montpellier i Lens zakończył się remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się w ramach 15. kolejki Ligue 1, nie przyniosło bramek ani przed przerwą, ani po niej. Mecz rozegrany na Stade de la Mosson-Mondial 98 nie przyniósł zmiany na prowadzeniu w tabeli ligowej, pozostawiając kibiców obu zespołów z pewnie niedosytem.

Montpellier 0-0 Lens: Bezbramkowy remis na Stade de la Mosson-Mondial 98

Dziś na Stade de la Mosson-Mondial 98, Montpellier podejmował Lens w ramach 15. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00. Gospodarze wyszli na murawę pełni determinacji, starając się narzucić swój styl gry od pierwszych minut. Lens z kolei starało się skutecznie kontratakować, wykorzystując szybkość swoich zawodników.

Pierwsza połowa meczu była pełna emocji, jednak żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywala. Obie ekipy stworzyły kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika, ale skuteczna obrona uniemożliwiła zdobycie gola. Wynik do przerwy pozostał bez zmian – 0-0.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, a obie drużyny starały się zdobyć prowadzenie. Mimo licznych okazji, żaden z zawodników nie potrafił skierować piłki do siatki rywala. Mecz zakończył się remisem 0-0, co nie zadowoliło ani jednej z ekip.

W trakcie meczu sędzia Stephanie Frappart, France przyznała żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Jordan Ferri otrzymał kartkę w 5. minucie, a Sacha Delaye został ukarany w 84. minucie. Z kolei w drużynie gości Kevin Danso zobaczył żółtą kartkę w 12. minucie, Przemysław Frankowski w 15. minucie, a Jonathan Gradit został ukarany w doliczonym czasie gry.

Niezwykle emocjonujące starcie zakończyło się remisem, który z pewnością nie spełnił oczekiwań kibiców. Następne mecze dla Montpellier to starcia z Metz, Marseille oraz Stade Brestois 29, natomiast Lens zmierzy się z Sevillą, Reims oraz Nice.