Monaco vs Montpellier, wynik spotkania - 0-4

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monaco oraz Montpellier zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Dnia 2023-04-30 11:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Monaco oraz Montpellier.

Gole strzelali: A. Nordin 28' 0-1 F. Maouassa 65' 0-2 E. Wahi A. Nordin 72' 0-3 S. Mavididi S. Mavididi 79' 0-4 A. Nordin

Żółte kartki Monaco: Wissam Ben Yedder 37' Guillermo Maripán 45'

Żółte kartki Montpellier: Boubakar Kouyaté 58'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Monaco stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Lille oraz Lyon a Montpellier podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Nantes.

Dzisiaj wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Wissam Ben Yedder Boubakar Kouyaté raz za razem sprawiają wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zdarzają się ostre faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, książkowe bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Monaco oraz Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Louis II.