Mecz pomiędzy Paris Saint Germain i Montpellier dnia 2022-08-13 19:00 - 5-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Paris Saint Germain a Montpellier zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Dnia 2022-08-13 19:00 na stadionie Parc des Princes rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Paris Saint Germain i Montpellier.

Gole strzelali: F. Sacko 39' 1-0 Neymar 43' 2-0 Neymar 51' 3-0 W. Khazri 58' 3-1 K. Mbappé 69' 4-1 Renato Sanches 87' 5-1 Nuno Mendes E. Tchato 90' 5-2 K. Fayad

Żółte kartki Paris Saint Germain: Presnel Kimpembe 60' Vitinha 66'

Żółte kartki Montpellier: Sepe Elye Wahi 63'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny arbiter meczu - Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Monaco i Toulouse a Montpellier podejmie Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Ajaccio.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Presnel Kimpembe Sepe Elye Wahi nieprzerwanie zapewniają wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się, że są to zmagania usypiające. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Paris Saint Germain oraz Montpellier jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Parc des Princes.