Auxerre vs Montpellier, wynik meczu: 0-2

W dniu 2023-01-29 14:00 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Auxerre a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania między Auxerre oraz Montpellier wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: S. Mavididi 62' 0-1 C. Jullien S. Mavididi 80' 0-2 K. Fayad

Żółte kartki Auxerre: Gideon Mensah 54'

Żółte kartki Montpellier: Enzo Tchato Mbiayi 40' Leo Leroy 60' Stephy Mavididi 67'

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Auxerre stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Reims oraz Rodez natomiast Montpellier z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Stade Brestois 29.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Gideon Mensah Enzo Tchato Mbiayi częstokroć zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Ustawicznie zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przepiękne asysty oraz bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nudzą. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Auxerre oraz Montpellier i ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de l'Abbé Deschamps.