Spotkanie Metz kontra Montpellier dnia 2021-12-01 18:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien - wynik końcowy 1-3

Metz kontra Montpellier, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Metz i Montpellier wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2021-12-01 18:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Metz oraz Montpellier.

Gole strzelali: T. Savanier 36' 0-1 S. Mavididi 45' 0-2 E. Wahi E. Wahi 48' 0-3 M. Ristić N. de Préville 70' 1-3 O. Nguette

Żółte kartki Metz: Pape Matar Sarr 34' Dylan Bronn 36'

Żółte kartki Montpellier: Florent Mollet 72' Mihailo Ristić 82'

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia meczu to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Metz stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Bergerac oraz Lyon a Montpellier z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Andrézieux oraz Angers.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Pape Matar Sarr Florent Mollet nieustannie zapewniają swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Metz i Montpellier z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Saint-Symphorien.