Nantes vs Montpellier, wynik meczu 2-0

W dniu 2022-03-06 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Montpellier.

Pierwsza połowa meczu między Nantes oraz Montpellier zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: R. Kolo Muani 69' 1-0 L. Blas W. Geubbels 90' 2-0 O. Bukari

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 30'

Żółte kartki Montpellier: Mihailo Ristić 79'

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Lille i Clermont Foot natomiast Montpellier z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Stade Brestois 29.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Jean-Charles Castelletto Mihailo Ristić nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Nieustannie natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Nantes oraz Montpellier oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.