Mecz Montpellier - Lens, wynik 1-0

Montpellier - Lens 1-0. W dniu 2021-10-17 15:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Lens.

Po pierwszej połowie spotkania między Montpellier a Lens wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: S. Mavididi 47' 1-0 T. Savanier

Żółte kartki Montpellier: Joris Chotard 58' Maxime Estève 67' Jordan Ferri 68' Jordan Ferri 86'

Żółte kartki Lens: Christopher Wooh 29' David Da Costa 62' Corentin Jean 77' Wesley Saïd 81'

Czerwone kartki Montpellier: Jordan Ferri 86'

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Montpellier stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Nantes i Nice. Kolejno natomiast Lens z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Estac Troyes.

Dzisiaj oddani kibice śledzą fascynujące poczynania ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny i zawodnicy jak Joris Chotard Christopher Wooh nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule, idealnie wyliczone asysty czy bramki zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się, iż widowiska nas męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Montpellier oraz Lens i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.