Angers vs Montpellier, wynik meczu: 2-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Angers a Montpellier wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Angers i Montpellier.

Gole strzelali: T. Mangani 45' 1-0 Mathias Lage 67' 2-0 B. Mendy

Żółte kartki Angers: Angelo Fulgini 71'

Żółte kartki Montpellier: Béni Makouana 30' Ambroise Oyongo 44' Valère Germain 54' Jordan Ferri 59'

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia spotkania to Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Montpellier podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Angelo Fulgini Béni Makouana stale gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania nużące. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, zapadające w pamięć gole oraz asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Angers oraz Montpellier oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Raymond-Kopa.