Na obiekcie Stade Raymond-Kopa dnia 2022-09-11 13:00 odbyło się spotkanie Angers vs Montpellier: 2-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Angers a Montpellier zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-09-11 13:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Angers a Montpellier.

Gole strzelali: A. Nordin 7' 0-1 F. Maouassa A. Hunou 9' 1-1 S. Boufal 69' 2-1

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 80' Abdoulaye Bamba 90'

Żółte kartki Montpellier: Bingourou Kamara 66' Leo Leroy 83' Jordan Ferri 90' Wahbi Khazri 90'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Marseille i Strasbourg a Montpellier z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Monaco.

Wielu fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi ekscytujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Batista Mendy Bingourou Kamara niejednokrotnie zaserwowały własnym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Zmagania pomiędzy graczami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze statyczne. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Angers i Montpellier oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Raymond-Kopa.