Dnia 2023-11-03 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Paris Saint Germain i Montpellier: 3-0

W meczu Ligue 1 pomiędzy Paris Saint Germain a Montpellier na Parc des Princes, piłkarze zaprezentowali widowiskową grę. Choć wynik na przerwę wynosił 1-0 dla gospodarzy, to ostatecznie PSG zdominowało rywali, wygrywając 3-0. Mecz odbył się w ramach 11. kolejki ligowej, a sędzią głównym był Ruddy Buquet z Francji.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Montpellier

Wczorajszy mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Montpellier zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się na Parc des Princes 3 listopada o godzinie 20:00 w ramach 11. kolejki Ligue 1.

Przejdźmy teraz do relacji z samego spotkania. Paris Saint Germain otworzyło wynik już w 10. minucie, kiedy Lee Kang-In przechwycił piłkę i zdobył pierwszego gola, po asyście A. Hakimi. Zespół utrzymał prowadzenie do przerwy, a sytuacja się poprawiła w 58. minucie, gdy W. Zaïre-Emery zdobył gola po asyście O. Dembélé. Na 3-0 podwyższył Vitinha w 66. minucie, po kolejnej asyście A. Hakimi.

W drugiej połowie nie udało się drużynie Montpellier odrobić straty, a mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Paris Saint Germain.

Warto wspomnieć o kartkach żółtych, Nordi Mukiele został ukarany w 82. minucie, ale drużyna przeciwna uniknęła kar w postaci kartek.

Sędzią głównym meczu był Ruddy Buquet z Francji.

Następne mecze dla Paris Saint Germain to starcia z AC Milan, Reims oraz Monaco, natomiast Montpellier zmierzy się z Nice, Stade Brestois 29 oraz Monaco.