Mecz pomiędzy Clermont Foot i Montpellier dnia 2022-11-06 14:00 - końcowy wynik 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Clermont Foot a Montpellier zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Clermont Foot i Montpellier.

Gole strzelali: T. Savanier 10' 0-1 K. Andrić 62' 1-1 E. Rashani

Żółte kartki Clermont Foot: Florent Ogier 42'

Żółte kartki Montpellier: Wahbi Khazri -5' Nicolas Cozza 34'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Montpellier:

Główny sędzia spotkania to Marc Bollengier, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Clermont Foot stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Lille i Lyon. Kolejno natomiast Montpellier z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Marseille.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Florent Ogier Wahbi Khazri niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Bardzo często zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Clermont Foot i Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Gabriel Montpied.