Dnia 2021-12-05 14:00 na obiekcie Stade de la Mosson miał miejsce mecz między Montpellier i Clermont Foot - końcowy wynik 1-0

Montpellier vs Clermont Foot, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Montpellier oraz Clermont Foot zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-12-05 14:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17. Zmierzyły się Montpellier i Clermont Foot.

Gole strzelali: E. Wahi 28' 1-0 F. Mollet

Żółte kartki Montpellier: Stephy Mavididi 38' Junior Sambia 50' Joris Chotard 90'

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 51'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny arbiter spotkania to Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Montpellier stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Andrézieux i Angers. Kolejno natomiast Clermont Foot z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Chemin Bas d'Avignon i Strasbourg.

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Stephy Mavididi Salis Abdul Samed niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami są nieustępliwe, rzadko zdarza się, że mecze nie są interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Montpellier oraz Clermont Foot w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de la Mosson.