Mecz Montpellier - Strasbourg, wynik końcowy 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier a Strasbourg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-09-17 15:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Montpellier a Strasbourg.

Gole strzelali: A. Nordin 17' 1-0 T. Savanier H. Diallo 85' 1-1 T. Savanier 90' 2-1

Żółte kartki Montpellier: Joris Chotard 30' Arnaud Nordin 41' Maxime Estève 64' Nicolas Cozza 90'

Żółte kartki Strasbourg: Jean-Eudes Aholou 20' Jean-Ricner Bellegarde 45' Ismael Doukoure 69' Alexander Djiku 90'

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny arbiter meczu - Jeremy Stinat, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Montpellier zmierzy się już z Toulouse, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Lens a Strasbourg z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lille.

Bardzo często oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Joris Chotard Jean-Eudes Aholou częstokroć zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że mecze nudzą. Bardzo często obserwujemy wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych zespołów jak Montpellier i Strasbourg z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Mosson.