Spotkanie Nice - Montpellier, wynik 6-1

Nice - Montpellier 6-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Nice i Montpellier wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 6-1.

Dnia 2023-01-11 20:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Nice a Montpellier.

Gole strzelali: N. Pépé 15' 1-0 K. Thuram K. Thuram 35' 2-0 Dante N. Pépé 56' 3-0 A. Ramsey A. Delort 75' 4-0 G. Laborde T. Savanier 80' 4-1 R. Barkley 82' 5-1 B. Bouanani R. Barkley 85' 6-1 A. Delort

Żółte kartki Nice: Nicolas Pépé 63'

Żółte kartki Montpellier: Wahbi Khazri 63'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nice zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Lens oraz Marseille a Montpellier z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Strasbourg.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Nicolas Pépé Wahbi Khazri raz za razem gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1. Nice i Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Allianz Riviera.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego o golfie? Zajrzyj w link i przeczytaj artykuł!