Nantes - Montpellier, wynik spotkania 0-3

Dnia 2023-05-20 15:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Nantes a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania między Nantes oraz Montpellier wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: J. Ferri 38' 0-1 T. Savanier A. Nordin 47' 0-2 J. Chotard F. Sacko 88' 0-3 J. Chotard

Żółte kartki Nantes: Quentin Merlin 20' Samuel Moutoussamy 49' Florent Mollet 58' Ludovic Blas 77'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia spotkania to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Nantes stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Angers oraz Nice natomiast Montpellier podejmie Reims. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Quentin Merlin niejednokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Bardzo często obserwujemy spektakularne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Nantes oraz Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.