Spotkanie pomiędzy Estac Troyes i Montpellier dnia 2023-02-19 14:00 na stadionie Stade de l'Aube: 0-1

Estac Troyes vs Montpellier 0-1. W dniu 2023-02-19 14:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Estac Troyes a Montpellier.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes a Montpellier zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: W. Khazri 90' 0-1

Żółte kartki Estac Troyes: Lucien Agoumé 8' Xavier Chavalerin 81'

Żółte kartki Montpellier: Joris Chotard 57'

Czerwone kartki Estac Troyes: Papa Ndiaga Yade 67'

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 73'

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Monaco i Lorient natomiast Montpellier podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Ajaccio.

Liczni fani śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Lucien Agoumé Joris Chotard systematycznie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że mecze nudzą kibica. Zdarzają się brutalne faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Estac Troyes oraz Montpellier z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stade de l'Aube.