Dnia 2023-01-15 14:00 na obiekcie Stade de la Mosson miało miejsce spotkanie Montpellier kontra Nantes - wynik końcowy 0-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier a Nantes zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Nantes.

Gole strzelali: 3 Andrei Girotto 45' 0-1 Mostafa Mohamed 81' 0-2 Pedro Chirivella L. Blas 84' 0-3 S. Corchia

Żółte kartki Montpellier: Sepe Elye Wahi 67'

Żółte kartki Nantes: Evann Guessand 45' Moses Simon 69'

Czerwone kartki Montpellier: Wahbi Khazri 42' Sepe Elye Wahi 67'

Czerwone kartki Nantes:

Główny arbiter spotkania - Thomas Leonard, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Montpellier zmierzy się już z Auxerre, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Strasbourg. Kolejno natomiast Nantes z Thaon. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Marseille.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Sepe Elye Wahi Evann Guessand nieustannie sprawiają własnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to spotkania nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Montpellier i Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade de la Mosson.