Spotkanie Montpellier kontra Marseille zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stade de la Mosson

Montpellier kontra Marseille wynik meczu 1-2. Dnia 2023-01-02 18:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Montpellier a Marseille.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Montpellier oraz Marseille wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Nuno Tavares 47' 0-1 M. Estève 61' 0-2 T. Savanier 90' 1-2

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 52' Christopher Jullien 86'

Żółte kartki Marseille: Chancel Mbemba 7' Pau López 90'

Czerwone kartki Marseille: Nuno Tavares 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Montpellier stawi czoła PAU, następne spotkania z drużynami Nice i Nantes a Marseille z Hyères. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Lorient.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Jordan Ferri Chancel Mbemba niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, ostre sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Montpellier oraz Marseille jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.