Mecz Montpellier - Lyon zakończony wynikiem 1-2

Montpellier - Lyon, wynik 1-2. Dnia 2022-10-22 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Montpellier oraz Lyon.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Montpellier a Lyon wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: H. Aouar 33' 0-1 A. Lacazette E. Wahi 70' 1-1 J. Ferri A. Lacazette 90' 1-2 M. Caqueret

Żółte kartki Montpellier: Teji Savanier 59' Sepe Elye Wahi 74'

Żółte kartki Lyon: Houssem Aouar 7' Thiago Mendes 49'

Czerwone kartki Montpellier: Stephy Mavididi 74'

Czerwone kartki Lyon: Sinaly Diomandé 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Montpellier stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Reims. Kolejno natomiast Lyon z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Nice.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Teji Savanier Houssem Aouar częstokroć zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, iż potyczki nudzą kibica. Wielokrotnie obserwujemy ostre faule, wspaniałe bramki i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Montpellier i Lyon oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade de la Mosson.