Spotkanie pomiędzy Montpellier i Monaco zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stade de la Mosson

Dnia 2022-10-09 11:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Montpellier a Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Montpellier a Monaco wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: B. Embolo 45' 0-1 W. Ben Yedder M. Boadu 80' 0-2 Caio Henrique

Żółte kartki Montpellier: Maxime Estève 10' Christopher Jullien 88'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 26' Benoît Badiashile 65' Mohamed Camara 71'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Montpellier stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Lyon i Rennes natomiast Monaco z Trabzonspor. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Lille.

Mnóstwo fanów śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Maxime Estève Caio Henrique niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Stale trafiamy na efektowne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, iż mecze męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Montpellier i Monaco i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de la Mosson.