Na obiekcie Stadium de Toulouse dnia 2022-10-02 13:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Toulouse i Montpellier zakończone wynikiem 4-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Toulouse i Montpellier zakończyła się 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadium de Toulouse odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Toulouse a Montpellier.

Gole strzelali: N. Cozza 7' 0-1 S. Spierings 18' 1-1 F. Chaïbi Z. Aboukhlal 24' 2-1 B. van den Boomen F. Chaïbi 31' 3-1 B. van den Boomen B. Dejaegere 48' 4-1 Z. Aboukhlal E. Wahi 68' 4-2 J. Chotard

Żółte kartki Toulouse: Mikkel Desler 15' Issiaga Sylla 43' Mikkel Desler 60' Denis Genreau 73'

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 16' Joris Chotard 33' Teji Savanier 53' Sepe Elye Wahi 67'

Czerwone kartki Toulouse: Mikkel Desler 60'

Czerwone kartki Montpellier:

Główny sędzia spotkania to Jeremie Pignard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Toulouse stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Strasbourg. Kolejno natomiast Montpellier podejmie Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Lyon.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Mikkel Desler Jordan Ferri raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo zażarte, rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Toulouse i Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadium de Toulouse.