Stade Brestois 29 - Montpellier, wynik spotkania 0-7

Stade Brestois 29 - Montpellier wynik spotkania 0-7.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 i Montpellier zakończyła się 0-5. Końcowy wynik meczu to 0-7.

W dniu 2022-08-28 13:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 oraz Montpellier.

Gole strzelali: F. Maouassa 6' 0-1 E. Wahi E. Wahi 10' 0-2 W. Khazri W. Khazri 11' 0-3 F. Sacko N. Cozza 25' 0-4 E. Wahi 31' 0-5 F. Maouassa V. Germain 64' 0-6 T. Sainte-Luce V. Germain 84' 0-7 F. Sacko

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Nordin 62' Leo Leroy 71'

Czerwone kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 50'

Główny arbiter meczu - Marc Bollengier, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Paris Saint Germain a Montpellier z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Angers.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Arnaud Nordin nierzadko zapewniły swoim wiernym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska nudzą. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Stade Brestois 29 i Montpellier i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.