Montpellier vs Lille, wynik meczu - 0-1

Montpellier vs Lille, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Montpellier i Lille wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-02-12 16:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Zmierzyły się Montpellier oraz Lille.

Gole strzelali: Xeka 77' 0-1

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 46' Teji Savanier 83' Valère Germain 87'

Żółte kartki Lille: Benjamin André 18' Angel Gomes 22' Zeki Çelik 45' Xeka 64'

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Nantes. Kolejno natomiast Lille podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Lyon.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące potyczki ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Jordan Ferri Benjamin André nieustannie sprawiają własnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Montpellier i Lille w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de la Mosson.