Mecz Montpellier kontra Monaco zakończony wynikiem 3-2 dnia 2022-01-23 16:05

Montpellier kontra Monaco, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier i Monaco zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-01-23 16:05 na stadionie Stade de la Mosson odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Montpellier a Monaco.

Gole strzelali: E. Wahi 13' 1-0 S. Mavididi 32' 2-0 E. Wahi W. Ben Yedder 34' 2-1 A. Tchouaméni Vanderson 81' 2-2 R. Aguilar S. Mavididi 90' 3-2 N. Cozza

Żółte kartki Montpellier: Junior Sambia 90' Stephy Mavididi 90'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 10' Ruben Aguilar 65'

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Montpellier zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Saint Etienne oraz Lille. Kolejno natomiast Monaco zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Lorient.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Junior Sambia Caio Henrique niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nudzą kibica. Często zdarzają się książkowe asysty i bramki, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Montpellier i Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de la Mosson.