Na obiekcie Stade de la Mosson dnia 2022-01-19 18:00 odbyło się spotkanie Montpellier vs Estac Troyes zakończone wynikiem 0-1

Montpellier vs Estac Troyes, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Montpellier oraz Estac Troyes wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-01-19 18:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Montpellier a Estac Troyes.

Gole strzelali: X. Chavalerin 74' 0-1 G. Rodrigues

Żółte kartki Montpellier: Florent Mollet 38' Arnaud Souquet 58' Joris Chotard 66' Stephy Mavididi 68' Jordan Ferri 87'

Żółte kartki Estac Troyes: Giulian Biancone 21'

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 63'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Lille. Kolejno natomiast Estac Troyes podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Florent Mollet Giulian Biancone częstokroć zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy bramki, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami są zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nudzą fana. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Montpellier oraz Estac Troyes jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade de la Mosson.