Mecz Strasbourg kontra Montpellier zakończony wynikiem 3-1

Strasbourg kontra Montpellier 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Strasbourg oraz Montpellier wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-01-16 14:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Strasbourg a Montpellier.

Gole strzelali: F. Mollet 11' 0-1 M. Ristić A. Waris 77' 1-1 A. Thomasson A. Thomasson 84' 2-1 A. Caci K. Gameiro 86' 3-1 I. Sissoko

Żółte kartki Strasbourg: Jean-Ricner Bellegarde 22' Nordine Kandil 70'

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 59' Teji Savanier 65'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Montpellier: Sepe Elye Wahi 66'

Główny sędzia meczu to Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Strasbourg stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Nantes natomiast Montpellier z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Monaco oraz Marseille.

Wielu fanów futbolu śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Jean-Ricner Bellegarde Jordan Ferri nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się ostre faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska usypiające. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Strasbourg oraz Montpellier z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Meinau.