Spotkanie Stade Brestois 29 - Montpellier, wynik końcowy 0-4

W dniu 2021-12-11 16:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Stade Brestois 29 a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 i Montpellier wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: E. Wahi 45' 0-1 T. Savanier S. Mavididi 47' 0-2 A. Souquet S. Sambia 60' 0-3 V. Germain V. Germain 85' 0-4 N. Gioacchini

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 62' Hugo Magnetti 83'

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 89'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia spotkania to Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Dinan Léhon, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Nice a Montpellier podejmie Andrézieux. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Estac Troyes.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Christophe Herelle Jordan Ferri częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Trafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Stade Brestois 29 i Montpellier jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.