Mecz Montpellier vs Lyon na obiekcie Stade de la Mosson dnia 2021-11-28 16:00: 0-1

Dnia 2021-11-28 16:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Montpellier a Lyon.

Pierwsza połowa meczu między Montpellier a Lyon zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Lucas Paquetá 17' 0-1

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 68'

Żółte kartki Lyon: Islam Slimani 29' Maxence Caqueret 40' Jérôme Boateng 45' Emerson Palmieri 67'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier stanie naprzeciw Metz, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Stade Brestois 29 a Lyon podejmie Reims. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Rangers.

Mnóstwo fanów śledzi fascynujące starcia ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Jordan Ferri Islam Slimani systematycznie gwarantują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że są to mecze usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Montpellier oraz Lyon jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.