Na stadionie Stade Louis II odbył się mecz Monaco vs Montpellier zakończony wynikiem 3-1

Dnia 2021-10-24 15:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Montpellier.

Po pierwszej połowie meczu między Monaco oraz Montpellier wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: K. Volland 12' 1-0 Caio Henrique W. Ben Yedder 17' 2-0 K. Volland Gelson Martins 61' 3-0 T. Savanier 81' 3-1

Żółte kartki Monaco: Guillermo Maripán 24'

Żółte kartki Montpellier: Nicolas Cozza 43' Mihailo Ristić 52' Béni Makouana 66' Teji Savanier 86'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Monaco zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Reims a Montpellier z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Rennes.

Mnóstwo fanów śledzi starcia ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze jak Guillermo Maripán Nicolas Cozza stale sprawiają wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze statyczne. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Monaco oraz Montpellier i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Louis II.