Dnia 2021-09-12 11:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Montpellier i Saint Etienne: 2-0

W dniu 2021-09-12 11:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Montpellier a Saint Etienne.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Montpellier a Saint Etienne wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: S. Mavididi 32' 1-0 T. Savanier V. Germain 62' 2-0 S. Mavididi

Żółte kartki Montpellier: E. Wahi 34'

Żółte kartki Saint Etienne: D. Bouanga 55' Y. Neyou 69' M. Nade 73' M. Saban 88'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny arbiter spotkania to B. Bastien. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Montpellier stanie naprzeciw Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Bordeaux i Paris Saint Germain a Saint Etienne zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Nice.

Bardzo często fani śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak E. Wahi D. Bouanga raz za razem serwują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że widowiska nudzą. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1. Montpellier i Saint Etienne jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.